Разделы:

За кордоном

18:00, 21 Август 2018

372

Експерти визначили переваги життя для українців у Стамбулі (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Стамбул —  найбільше місто Європи. За чисельністю населення посідає перше місце, випереджаючи Москву і Лондон.

Місто має вигідне географічне розташування на кордоні Європи та Азії, що робить його важливим діловим, економічним, туристичним і торговим центром Туреччини.

Стамбул — центр культурного, економічного та промислового життя Туреччини, основний порт і повітряні ворота країни. Багата історія, пам’ятники старовини та своєрідний колорит роблять його неповторним.

Місцеві жителі виділяють такі плюси міста:

  1. Стамбул надає великі можливості для працевлаштування, зарплати в ньому високі. Міський громадський транспорт працює добре: є метро, ​​морські трамваї, поромні переправи, азійська та європейська частини міста з’єднані тунелем під Босфорською протокою, який має назву «Мармарай».

Проте, в кожного міста світу є й свої мінуси:

  1. Головною незручністю тут можна назвати постійні затори на дорогах. Населення Стамбула зростає щодня, збільшується кількість транспорту на дорогах, нові хмарочоси з’являються в центральних районах і за межами міста, не кажучи вже про торгові центри й галереї, які невпинно відкриваються. Однак транспортна структура Стамбула не встигає розвиватися настільки швидко.
  2. А ще в Стамбулі ніхто не дотримується елементарних правил дорожнього руху. Якщо є змога, потік пішоходів рухається через дорогу навіть попри те, що горить червоне світло. Водіїв це неабияк дратує. Вони істерично сигналять, але нічого не можуть вдіяти.

Варто зазначити, що Стамбул називають одним із найчистіших міст Європи. Вивіз сміття відбувається в певні години — точність роботи комунальних служб турки жартома порівнюють із роботою мечеті. До вечора біля кожної будівлі утворюється купа пакетів. Після десятої вечора під’їжджає помаранчевий сміттєвоз, який вивозить усі накопичені за день відходи.

Щоночі вулиці Стамбула миють щітками. До речі, сміттяр у Туреччині — найбільш високооплачувана професія.

Що стосується кримінальної обстановки, то Стамбул — далеко не в лідерах серед злочинних міст. Вдень людям боятися нічого. На вулицях повно поліцейських. Також за порядком стежать 30 тисяч камер. Можна, звичайно, натрапити на кишенькових злодіїв або аферистів. Найнебезпечнішим вважається район Бешикташ. За розбірки біля барів, бійки та різанину його називають «малим Гарлемом».

Загалом же всі перераховані незручності стосуються майже кожного великого міста. Куди більше в Стамбулі прекрасних речей, за які цілком можна закохатися в місто та лишитися в ньому на довший час, ніж планувалося.

Раніше ми повідомляли Известная телеведущая добралась из Азии в Европу вплавь

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...