Разделы:

electronnyi kvytok

Електронний квиток

Електронний квиток: для кого вигідно та як це позначиться на вартості проїзду

88

9:15, 2 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Е-квиток допоможе місту та пасажирам економити.

Читайте також У Полтаві подешевшав проїзд у громадському транспорті

Електронний квиток: для кого вигідно та як це позначиться на вартості проїзду

З 1 листопада у київському громадському транспорті запрацював єдиний електронний квиток. Протягом року нова система працюватиме у тестовому режимі, а з осені 2019 вона має бути у всіх видах транспорту. Експерти пояснили у чому переваги е-квитка та чи вигідне таке рішення.

Електронний квиток — це єдиний проїзний документ для пасажирів для всіх видів транспорту. Державі він допоможе економити, а от на скільки вигідним буде для простих українців?

У транспорті встановлять спеціальні пристрої — валідатори. Все, що потрібно зробити, піднести картку чи смартфон, здійснити оплату та отримати чек.

Що це дає місту?

Серед переваг нової системи, за словами представника міської адміністрації, це те, що тепер можна легко отримати дані, у який час та на якому маршруті найбільш завантажений транспорт, скільки пасажирів їздить. Це дасть можливість у пікові години збільшити кількість транспорту, а у міжпіковий — зменшити. Для перевізників також вигідно. так, вони можуть надати місту реальну картину перевезення пасажирів та вимагати певної компенсації.

Також система ліквідує махінації з боку касирів/кондукторів, пасажирів. Тепер ніхто не зможе двічі продати квиток або ж проїхатися з одним квитком ще раз , якщо його не закомпостували.

Що це дає пасажирам?

Пасажири запевняють, що вони більше економлять на проїзді. До того ж, протягом 30 хв після оплати пасажир може пересісти на інший вид транпорту не сплачуючи вдруге за проїзд.

Додамо, у Києві поки що е-квиток працюватиме, як експеримент.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...