Разделы:

djynsy

Суспільство

Ентузіаст створив гігантську кишеню для штанів, у яку влізе практично все

35

12:00, 21 Январь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Знайомтесь, це Метта Бенедетто. Багато хто його знає завдяки чудернацьким винаходам. Зокрема, він представив великі пальці для собак, а також парасольки для телефонів. Утім, на цьому ентузіаст вирішив не зупинятися.

Метт блискуче творить і витворяє, а його винаходи вражають користувачів по всьому світу, пише maximum.fm

Нещодавно він представив гігантську кишеню для штанів, в яку може поміститися половина вашого життя. Світлину з винаходом він виклав у мережі Reddit.

У таку кишеню може вміститися половина вашого життя - фото 380995

У таку кишеню може вміститися половина вашого життя

І винахід парубка дуже крутий, якщо враховувати, що з кожним днем гаджети стають все більшими, а кишені наших джинсів – навпаки – зменшуються. Користувачі уже жартують, що таке рішення дозволить іти від друзів не з порожніми руками.

Ми ж нагадуємо, що кишеня ззаду – чужа кишеня. І все, що ви покладете туди, може стати надбанням кишенькових крадіїв. Та й гаджетів сильно не поносиш на м’якій точці, адже завжди буде страх, що ви на них присядете.

Читайте також: Надмірна любов до смачненького може погіршити розум

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.