Разделы:

iPhone XS

Суспільство

Фахівці DxOMark добралися до iPhone Xs Max оцінили фотографічні можливості смартфона компанії Apple

47

11:00, 5 Октябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

iPhone Xs Max набрав у цілому 105 балів і посів друге місце, поступившись лише Huawei P20 Pro.

Раніше ми повідомляли: Продолжающееся глобальное юридическое противостояние между Apple и Qualcomm

Результат iPhone Xs Max істотно перевершує iPhone X, який торік отримав від DxOMark 97 балів. Багато в чому завдяки апаратним і програмним змінам. Спочатку здавалося, що в iPhone X і iPhone Xs (Max) використовується одна і та ж камера на 12 Мп з ширококутним і телеоб’єктивом. Однак розмір пікселів тут становить 1,4 мкм. У програмному забезпеченні поліпшення більш значущі.

«Під час зйомки нерухомого об’єкта камера безперервно знімає при різних рівнях експозиції, що забезпечує нульову затримку затвора й одночасно HDR-обробку, що наразі є унікальним для нового iPhone», – відзначили експерти.

За свої фотоможливості iPhone Xs Max отримав 110 балів. У DxOMark високо оцінили систему автофокусування nf портретний режим з ефектом розмиття фону. До слова, саме за відмінний автофокус експерти присудили новому смартфону Apple 100 балів. Єдине, що на думку DxOMark могло бути кращим, це деталізація при масштабуванні.

Якщо говорити про відеозйомку, то iPhone XS Max набрав 96 балів. Одна зі слабких його сторін в цьому плані – баланс білого, іноді камера може помилятися під час зйомки в приміщенні. В іншому апарат показав себе відмінно.

Подписывайтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...