Разделы:

iPhone 2019

техно

Фахівці iFixit розібрали iPhone 11 Pro Max: що цікавого ховається всередині

131

6:00, 23 Сентябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Лише через добу після старту продажів iPhone 11 Pro Max фахівці iFixit, що спеціалізуються на ремонті смартфонів, повністю розібрали новинку та вивчили її компоненти. Що ж на експертів очікувало всередині гаджетів?

Експерти пролили світло на обсяг оперативної пам’яті нового iPhone, розібралися з пристроєм двосторонньої бездротової зарядки і назвали реальну місткість акумулятора моделі, пише maximum.fm

Перед розбиранням iFixit звернулися до колег, попросивши зробити кілька рентгенівських знімків трьох смартфонів: iPhone XR, iPhone XS Max і iPhone 11 Pro Max. Судячи з отриманих фотографій, різниці в будові акумулятора між батареями немає. А ось материнську плату компанії довелося знову зменшити, щоб в корпусі вистачило місця для модуля основної камери.

Фахівці iFixit розібрали iPhone 11 Pro Max: що цікавого ховається всередині - фото 356625

Для зняття дисплея достатньо відкрутити всього два гвинти, розміщені по обидва боки від порту Lightning. Фахівці відзначають, що система кріплення дисплея аналогічна моделі iPhone XS Max, хоча на презентації Apple відзначала, що новий iPhone – «найбільш водозахищений з усіх, що представляла компанія».

Фахівці iFixit розібрали iPhone 11 Pro Max: що цікавого ховається всередині - фото 356624

Від акумулятора iPhone 11 Pro Max тепер йдуть два коннектори. Це побічно свідчить про первісні плани Apple оснастити новинки функцією реверсивної безпровідної зарядки, якої вони в підсумку так і не отримали.

Читайте також: Не лише зайва вага: учені розповіли, чим загрожує офісна робота

Основна камера смартфона представлена ​​трьома сенсорами. Зміни торкнулися і селфі-камери, яка отримала датчик на 12 Мп проти 7 Мп у попередника.

Фахівці iFixit розібрали iPhone 11 Pro Max: що цікавого ховається всередині - фото 356627

Візуально материнські плати iPhone 11 Pro Max і 11 Pro ідентичні. Під час розбирання підтвердилася й оголошена раніше реальна місткість акумулятора. Об’єм оперативної пам’яті всіх смартфонів нової лінійки склав 4 ГБ.

Фахівці iFixit розібрали iPhone 11 Pro Max: що цікавого ховається всередині - фото 356626

За шкалою ремонтопридатності iFixit iPhone 11 Pro Max отримав 6 балів з 10 можливих. У порівнянні з попередниками, за словами експертів, спростилася заміна дисплея й акумулятора смартфона. Проте конструкція задньої кришки, як і раніше, вимагає безлічі маніпуляцій і майже повного розбирання гаджета для заміни деяких його елементів.

Теги:

Loading...

Читайте также