Разделы:

vcheni zjsuvaly nebezpeku v dushi

Здоров`я

Фахівці розповіли, чому корисно приймати холодний душ

555

11:30, 3 Апрель 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Багато хто знає, що організм людини запрограмований на відкладання запасів жиру «на чорний день». У боротьбі з такими жировими відкладеннями відмінна зброя – холодна вода. У шоковому стані тіло людини використовує велику кількість ресурсів, спрямованих на обігрів, в тому числі і «жирок про запас».

Холодна вода може стати помічником у боротьбі з набряком м’язів і сприяє швидкому відновленню тканин, особливо після фізичних навантажень, пише maximum.fm

Не забуваємо і про красу: поширений міф говорить, що голову потрібно мити гарячою водою, але це не так. Під впливом низьких температур пори звужуються, тому шкіра голови довше не стає жирною, а волосся набуває природнього блиску.

Під впливом холодної води поліпшується циркуляція крові, а отже клітини отримують більше кисню. Насичений киснем мозок робить вас уважнішими, а м’язи – активнішими та витривалішими.

Читайте також: 10 продуктів, які допоможуть зберігати здоров’я під час самоізоляції

Психологічний стан також поліпшується завдяки холодному душу. Так, низькі температури стимулюють «зону блакитної плями» у мозку, що відповідає за вироблення норадреналіну – одного з ключових гормонів, який залучається для протистояння депресивному стану й апатії.

Це, звичайно ж, не означає, що потрібно уже й негайно бігти та приймати холодний душ. Можете спробувати контрастний або ж поступово понижувати звичну для вас температуру води. Ваше тіло буде лише вдячне вам!

Теги:

Loading...

Читайте также