Разделы:

airpods

Здоров`я

Фейкові AirPods небезпечні для здоров’я: вражаючі результати дослідження

47

9:30, 26 Январь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Французьке видання 60 Millions de consommateurs протестувало кілька китайських копій AirPods і прийшло до висновку, що вони шкідливі для здоров’я і небезпечні для слуху. Що ж не так з фейковими версіями популярних у всьому світі навушників?

Як відомо, Apple AirPods – світовий лідер у сегменті бездротових навушників з часткою ринку у 45%. Однак для багатьох покупців вартість у $ 159 за звичайний AirPods і $ 249 за Pro-версію занадто висока, тому вони вибирають китайські підробки за низькими цінами, пише maximum.fm

Журналісти видання «60 мільйонів споживачів» вирішили вивчити дешеві «репліки» AirPods, які також рекламують деякі знамениті блогери.

Читайте також: Врачи рассказали, чем опасна плохая интимная гигиена

Для тесту автори статті замовили сім різних пар фейковий AirPods, з яких тільки чотири дісталися до Франції. Решту китайські постачальники просто не відправили. Одна з чотирьох пар не працювала з коробки. Це свідчить про високу ймовірність браку (у цьому випадку 25%) при покупці підроблених AirPods.

Перевірка якості звуку виявила, що одна з моделей виявилася небезпечною для слуху – максимальна гучність перевищує чинні стандарти на 10 дБ. У двох інших парах звук був значно гіршим, ніж в оригінальних TWS-навушниках Apple. Крім того, фейкові AirPods використовують дешеві і шкідливі для здоров’я матеріали і деталі: пластик, фарба, металеві елементи, магніти і т.д.

Видання 60 Millions de consommateurs закликає споживачів проявляти обережність при покупці бездротових навушників і не мати справи навіть з найякіснішими підробками.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.