Разделы:

fotografii

Суспільство

Фото, які не варто зберігати у будинку

41

7:00, 6 Май 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Зберігаючи фото або вішаючи їх на стіну, ми не замислюємося про наслідки. У кожної фотографії своя енергетика, здатна принести допомогу або шкоду людині, пише maximum.fm

Якщо на фото з’явилися незрозумілі плями або розводи, то зображеній на ній людині загрожують проблеми зі здоров’ям. Можливо, є порча. Від цих знімків виходить негативна енергетика і їх необхідно позбутися.

Часто ми переглядаємо знімки померлої людини. Не варто робити це часто, а тим паче ставити їх на видне місце. Цим ми тривожимо її душу і не даємо мертвій енергії покинути наш будинок, позбавляючи себе позитивної енергетики.

Можливо, у вас збереглися фотографії з людьми, з якими ви посварилися, можливо, та людина бажає вам зла. Позбувшись цих фото, ви позбудетеся і негативної енергії.

Зображення природних катаклізмів, поламаних дерев, опудал тварин і птахів відводять з дому позитивну енергетику і фінансове благополуччя.

Читайте також: Диетологи рассказали, сколько нужно приемов пищи в день при похудении

Знімки на тлі зруйнованих будинків, будівель, старовинних церков і замків, пам’яток архітектури, аварій мають руйнівний вплив. Вони активно заважають побудувати щасливу долю, сприяють руйнуванню житла, ламанню техніки і меблів.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.