Разделы:

Renault Talisman

Авто

Французи оновили свій Renault Talisman

787

9:45, 27 Февраль 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Компанія Renault показала оновлений Talisman, який надійде до європейських дилерів у червні цього року. Новинка пережила легкий фейсліфтинг, отримала розширений набір обладнання, автопілот другого рівня та нову «турботрійку».

Серед зовнішніх відмінностей від дорестайлінгової моделі – по-новому оформлені радіаторна решітка та передній бампер. Оптика – повністю світлодіодна, а матричні фари доступні опціонально, пише maximum.fm

Крім того, оновлений Talisman отримав 10,2-дюймову цифрову панель приладів та інформаційно-розважальну систему Easy Link з екраном діагоналлю 9,3 дюйма. Вона підтримує як Android Auto, так і Apple CarPlay.

Список обладнання поповнився автопілотом другого рівня: він може взяти на себе управління на швидкості до 160 кілометрів на годину, самостійно розганяється та гальмує аж до повної зупинки. Разом з тим Talisman залишається єдиною моделлю в сегменті, яка за замовчуванням комплектується повнокерованим шасі 4Control. Також в оснащення моделі входять адаптивні амортизатори.

Читайте також: Стало известно о самых интересных научных парадоксах (ВИДЕО)

На щастя: французи оновили свій Renault Talisman - фото 388642
На щастя: французи оновили свій Renault Talisman - фото 388641
На щастя: французи оновили свій Renault Talisman - фото 388646
На щастя: французи оновили свій Renault Talisman - фото 388645

Що стосується гами двигунів, то до неї увійшов новий трициліндровий турбодвигун об’ємом 1,3 літра і потужністю 160 кінських сил. Він працює з семиступінчастим «роботом» з подвійним зчепленням. Також доступний колишній 1,8-літровий агрегат з віддачею 225 сил, який також встановлюється на Renault Megane RS і Alpine A110.

Лінійка дизелів представлена ​​1,7-літровим чотирициліндровим двигуном, який видає 120 або 150 сил (у залежності від ринку) і працює у парі з шестиступінчастою «механікою».

На щастя: французи оновили свій Renault Talisman - фото 388640
На щастя: французи оновили свій Renault Talisman - фото 388643

Крім того, для Talisman передбачений агрегат 2.0 Blue dCi у двох варіантах форсування: 160 або 200 сил. Він поєднується з шестиступеневою коробкою з подвійним зчепленням.

Теги:

Loading...

Читайте также