Разделы:

За кордоном

13:30, 22 Сентябрь 2018

477

Французькі військові голуби здивували світ (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Вони у будь-який момент можуть стати на захист своєї країни. І мова не про міцних чоловіків, а про птахів. Це французькі військові голуби — єдині в Європі пернаті, що залишилися на службі в армії. І їм є чим здивувати світ.

На французькій військовій базі капрал Себастьян доглядає свої війська. Ось це нащадки тих голубів, які колись переносили важливі повідомлення. Тут в історичній фортеці, з видом на Париж, розташований полк зв’язку, і в ньому живуть двісті спеціально навчених пернатих.

Вирощені та навчені під пильним оком Себастьяна та його попередників, птахи володіють унікальною здібністю — вони можуть знайти шлях додому, орієнтуючись по магнітному полю Землі. Є у частині і музейна експозиція, яка розповідає про роботу цих птахів під час різних воєн.

Під час Першої світової був голуб, якого можна назвати прототипом сучасного безпілотника. На нього почепили камеру перед тим, як відправити назад до частини. Зараз навіть важко повірити, що це було аж тоді, на початку 20-го століття. Але дійсно на нього почепили камеру і завдяки механізму автозапуску голуб зробив кілька знімків.

golyb

Різноманітні карти, записки з повідомленнями та наказами, навіть зразки крові — чого тільки не доводилося переносити цим птахам. За проявлену мужність їх іноді навіть спеціально розфарбовували. Сьогодні ж загони тренованих голубів кружляють навколо своєї домівки. Час від часу беруть участь у військових парадах та урочистих заходах. В сучасному світі передавати дані на великі відстані досить легко. Залучати до цього голубів зараз нема потреби. Втім, військові не поспішають списувати пернатих з армії. Якщо вони знову стануть потрібні, приватні власники по всій країні знають, що їхніх птахів теж можуть залучити у будь-який момент.

Кожен власник, що має ліцензію на розведення голубів, знає, що у випадку застосування ворогом електромагнітної зброї або за умов виходу з ладу телекомунікацій країни, ми будемо залучати їхніх птахів. Насамперед для передачі важливої інформації.

Та поки над Францією мирне небо, голуби спокійно кружляють поміж хмарами та з радістю зустрічають свого хазяїна, коли він приносить щось смачненьке.

Раніше ми повідомляли Застрявший на крыше попугай обматерил спасателей и улетел

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...