Разделы:

tabletki

Здоров`я

Гінекологи назвали шкоду протизаплідних таблеток

66

13:00, 14 Январь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Оральні контрацептиви – найбільш надійний спосіб запобігти вагітності, але гінекологи нагадують, що у будь-якого медикаменту є зворотна сторона.

Оральні контрацептиви є одним з найпопулярніших і найбільш затребуваних засобів щодо запобігання вагітності, який також здатний позитивно позначатися на жіночому здоров’я і регулювати менструальні цикли, пише maximum.fm

Однак гінекологи попереджають, що навіть 99% захисту можуть дати 1% побічного ефекту, адже в кожній таблетці міститься серйозна доза гормону. Серед небажаних ефектів, які можуть помічати жінки на різному етапі прийому оральних контрацептивів:

  • головний біль
  • стомлюваність
  • хворобливість молочних залоз
  • зниження лібідо
  • збільшення маси тіла

Варто відзначити, що перераховані симптоми – це скоріше побічні ефекти протизаплідних таблеток, які зникають або відразу після скасування препарату, або протягом двох-трьох місяців. Лікарі настійно закликають радитися зі своїм гінекологом про прийом тих чи інших препаратів, не експериментувати, виконувати розпорядження фахівців і у випадку неприємних відчуттів, не чекати, що «саме розсмокчеться», негайно записатися на прийом в жіночу консультацію.

Читайте також: Чотири натуральних продукти, які розріджують кров

Теги:

Loading...

Читайте также