Разделы:

Samsung

Новости

Глава Samsung визнав очевидне: ми програли

84

19:30, 21 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Компанія більше не може змагатися з китайськими конкурентами.

Читайте також Samsung показала свій гнучкий смартфон (ФОТО)

Samsung більше не в змозі конкурувати з Huawei, Xiaomi та іншими вендорами з Китаю на ринку смартфонів середнього і бюджетного цінового сегмента. Про це заявив генеральний директор мобільного підрозділу компанії Джонг-Чжин Ко.

Очевидно, справи у корейців йдуть настільки мляво, що топ-менеджер навіть не погребував словом “криза”, коли описував поточний економічний стан своєї вотчини. Так, хоч і на іншому ринку, наприклад, телевізорів і моніторів компанія отримує непогану виручку, захопивши більшу частину, мобільний підрозділ більше не може конкурувати з китайськими компаніями, які мало не щотижня випускають нові девайси, які так подобаються публіці. І не дивно, адже Xiaomi і Huawei пропонують більш потужні смартфони під доступною ціною, чого не скажеш про Samsung.

За словами Ко, він дуже шкодує, що справи Samsung Mobile йдуть гірше, ніж у конкурентів, які виявилися більш гнучкими у питаннях ціноутворення.

Найбільше це позначилося на попиті на бюджетні та середньобюджетні смартфони, які як і раніше залишаються однією з найбільш значущих статей доходу Samsung. Адже Galaxy Note 9 і Galaxy S9 не розкуповуються належним чином.

Компанія сподівається на середній сегмент смартфонів, а також на новенький Galaxy S10 і гнучкий смартфон Galaxy F.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...