Разделы:

golivudskaja aktrisa

За кордоном

Голлівудська акторка шокувала вбранням сина (ФОТО)

120

21:45, 7 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Голлівудська акторка Шарліз Терон вкотре шокувала громадськість. Зірка вбрала свого 6-річного сина Джексона у сукню та взуття на танкетці.

Читайте також Американський актор вперше за тривалий час з’явився на червоній доріжці (ФОТО)

Попри насичений графік зйомок нового фільму Шарліз Терон знайшла вільний час для своєї сім’ї. Зірка провела обід зі своїми дітьми – 6-річним сином Джексоном та 2-річною донькою Августою. При цьому акторка обрала досить буденне вбрання: широкі штани та светр. Обличчя без макіяжу вона прикрила сонцезахисними окулярами.

Шарліз Терон

Однак не це збентежило прихильників Шарліз. Як повідомляє The Daily Mail, на ланч до одного з ресторанів Лос-Анджелеса акторка вбрала свого сина у сукню. Волосся хлопчика з африканськими косичками Терон прикрасила різнокольоровим обручем. Не менш шокуючим було й взуття дитини  – 6-річний Джексон крокував біля зіркової матері у босоніжках на танкетці.

Варто зазначити, що син Шарліз Терон не вперше шокує ЗМІ дівчачим гардеробом. З 2016 року хлопчик активно носить жіночі речі та часто обирає для виходу спідниці або ж сукні. Тривалий час акторка підтримувала 6-річного Джексона, а нещодавно заявила, що є мамою двох доньок. Така поведінка Шарліз Терон шокує не тільки її прихильників, але й психологів, які переконані, що дитина потребує допомоги лікарів.

До слова, Джексон з’явився у житті Шарліз Терон у 2012 році. Акторка всиновила хлопчика з ПАР. Всього через 3 роки сім’я Шарліз мала поповнення – у США зірка вдочерила новонароджену дівчинку Августу.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...