Разделы:

meg rajan

Голлівудська акторка таємно вийшла заміж (ФОТО)

324

20:00, 10 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Голлівудська акторка Мег Раян таємно вийшла заміж за 67-річного музиканта Джона Мелленкемпа. Днями пара узаконила свої стосунки та обмінялась клятвами.

Зірки розпочали свої стосунки ще в 2011 році. Через 6 років Джон Мелленкемп освідчився Мег Раян, однак вона погодилась стати його дружиною тільки за однієї умови – чоловік уклав з нею особливу угоду.

Читайте також Американський кіноактор зі 101-річним батьком з’явився на червоній доріжці (ФОТО)

Мег Раян та Джон Мелленкемп одружились

«Вони уклали договір любові і вірності, в якому Джон погодився на умову Мег жити в Нью-Йорку. Джон вже не може без неї, а вона обожнює всі його примхи», – розповів інсайдер видання Radar Online.

За словами інформатора, пара зіграла скромне весілля в маєтку Мег Раян, що в американській Індіані. На церемонію пара запросила тільки найближчих друзів та родичів, відтак всього 20 людей побачили, як наречені обмінялись клятвами біля вівтаря. У знаковий день музикант заспівав баладу, яку присвятив новоспеченій дружині.

«Вони зрозуміли, що не можуть жити один без одного. На церемонії був шведський стіл, а розважала гостей запрошена музична група. У цей вечір Джон навіть заспівав свою нову баладу, яку присвятив Мег», – додав інсайдер.

Інформацію про весілля підтвердили і в The Daily Mail. Папараці таблоїда сфотографували Мег Раян в Нью-Йорку. Акторка носила два перстені, один з яких – весільний.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...