Разделы:

rasprostranilsia fejkovij Google Chrome

техно

Google Chrome стане безпечнішим для користувачів

35

17:00, 21 Июль 2019

Change

Найбільш цікаві новини

У багатьох сучасних браузерах є режим інкогніто, що дозволяє анонімно переглядати сайти без збереження їх в історії відвідувань. У Chrome теж є така функція, але, як розповіла сама компанія Google, вона – не досконала. З її допомогою власники сайту можуть бачити інкогніто-користувачів.

У блозі Google мовиться, що в Chrome присутній інструмент API FileSystem, який вимикається при переході в режим інкогніто. Це необхідно, щоб не залишати слідів активності. Але деякі сайти застосовують цей API для перевірки користувачів. Ресурс відправляє запит до FileSystem і в разі помилки розуміє, що вхід був проведений через режим інкогніто, пише maximum.fm

На основі отриманих даних сайт може змінювати контент, який надається. Наприклад, деякі ресурси працюють за моделлю платної підписки, пропонуючи певну кількість безкоштовних статей для перегляду. Щоб обійти це обмеження, користувачі входять у режим інкогніто, в якому скидається лічильник доступних для перегляду матеріалів. Але за допомогою API FileSystem розробники можуть відстежувати таких читачів і блокувати їх.

Читайте також: Врач объяснил, в какое время опасно находиться на солнце

Google Chrome не буде надавати інформацію про користувачів - фото 342062

У Google вирішили, що режим інкогніто повинен забезпечувати повну анонімність. На думку компанії, у людей можуть бути вельми вагомі причини, на кшталт домашнього насильства, щоб приховувати свою веб-активність. Тому компанія вирішила змінити принцип роботи API FileSystem. Цей інтерфейс не дозволить відстежувати користувачів в режимі інкогніто.

Зміни будуть включені в оновлення Chrome до версії 76, яке вийде 30 липня.

Теги:

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...