Разделы:

google

Новости

Google «поховає» ще один амбіційний проект

141

20:00, 6 Декабрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Компанія Google продовжує закривати свої сервіси і цього разу на «кладовище» відправиться ще один месенджер, який мав слугувати заміною Hangouts, – Allo. Також у своєму зверненні до користувачів працівники компанії розповіли про подальшу долю всіх месенджерів в екосистемі пошукового гіганта.

Читайте также Google назвала лучшие приложения в Play Market по итогам 2018 года

Google "поховає" ще один амбіційний проект

Про це повідомляє 9to5google.

Нагадаємо, нещодавно Google повідомила про закриття сервісу Hangouts і його заміну на Allo. «Корпорація добра» збирається закрити Hangouts в 2020 році. Принаймні, для звичайних користувачів: вони більше не зможуть переписуватися в месенджері.

За словами співробітників Google, остаточне припинення роботи Allo відбудеться в березні 2019 року. Для активних користувачів програми була опублікована детальна інструкція по експорту історії повідомлень – після зазначеного терміну всі вони будуть видалені з серверів корпорації.

Google Allo 

Творці чату заявили, що завдяки роботі над месенджером змогли багато чому навчитися, інтегрувавши деякі функції сервісу в інші додатки. Наприклад, в «Повідомленнях» тепер застосовуються можливості машинного навчання, вперше використані саме в Allo.

З приводу Hangouts розробники відзначили, що відмова від месенджера обумовлена звичайним ребрендингом. Найближчим часом його планується розділити на дві складові під назвами Hangouts Chat і Hangouts Meet. Спочатку вони будуть доступні в складі G Suite, але пізніше стануть доступні для всіх користувачів.

Конкретних термінів перезапуску оновлених додатків в блозі розробників опубліковано не було. Повідомляється, що сервіс Hangouts відтепер більшою мірою орієнтований на корпоративне використання.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...