Разделы:

Google

Здоров`я

Google розробили технологію, яка допомагає людям визначати шкірні захворювання

28

11:30, 20 Май 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Компанія Google вирішила боротися зі шкірними захворюваннями за допомогою штучного інтелекту. Новий інструмент буде визначати стан шкіри, волосся і нігтів. Розробники сподіваються запустити пілотну версію уже у 2021 році.

Компанія відзначила в своєму блозі, що ця технологія не розрахована для точної діагностики проблеми. Проте користуватися не має бути доволі просто – люди за допомогою камери свого телефону, можуть зробити три знімки проблемної зони – наприклад, висипу на руці. Потім вони повинні відповісти на кілька запитань про їхній тип шкіри та інші симптоми. Після цього штучний інтелект дасть перелік можливих варіантів з 288, які він навчений розпізнавати.

Google вирішила боротися зі шкірними захворюваннями за допомогою штучного інтелекту через їхню поширеність. Ми отримуємо близько 10 мільярдів запитів на рік про стан шкіри, – сказала головний спеціаліст з охорони здоров’я в Google Health.

Розробники сподіваються, що цей інструмент допоможе швидко отримати точну інформацію про потенційне захворювання, і допоможе вам уникнути трати часу на самостійне «встановлення» діагнозу.

Нова технологія опрацювала мільйони фотографій, включаючи зображення проблемної і здоровою шкірою. Вона враховує такі фактори, як вік, тип шкіри, стать і расу, пропонуючи можливі варіанти. Як повідомляють в Google, в 84% випадків нова розробка вказувала правильний стан шкіри. А в 97% випадків вона називала правильну проблему, як одну з можливих.

Раніше ми писали про те, що німецька компанія створила чашки з кавових відходів.

Loading...

Читайте также