Разделы:

igra prestolov

Кино

Гра престолів 8 сезон: фанати побачили новий ляп (фото)

219

12:00, 14 Май 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Гра престолів 2019 викликала чимало емоцій у фанатів, не залишивши байдужим майже нікого. Однак фінальний сезон відзначився не лише захватом, а й розчаруваннями і кіноляпами. Нова серія також виявилась не ідеальною, пише maximum.fm

5 серія 8 сезону Гри престолів змусила користувачів активно ділитись своїми думками і враженнями у мережі. Поки хтось назвав її найкращим епізодом останнього сезону, інші критикувати сценаристів, а найуважніші помітили дивний момент.

Гра престолів 8: фанати побачили новий ляп (фотофакт) - фото 327356

В одній зі сцен з Джеймі та Серсеєю помітно, як брат обіймає сестру правою рукою, якої позбувся ще багато сезонів тому. Однак золотого протеза ніде немає, а на його місці цілком звичайна не відрубана рука. Критики припустили, що зображення відзеркалене і правда рука насправді на плечах Серсеї, де її не видно. Однак цей ляп все одно залишили на совісті творців, яких вже звинуватили у ліні та неуважності.

Читайте також: Гра престолів: як Король Ночі виглядає у реальному житті

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.