Разделы:

linzy

Наука

Група вчених створила контактні лінзи, які наближають зображення

285

21:00, 11 Октябрь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Група вчених з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго розробила контактні лінзи, якими можна керувати за допомогою рухів очей. Вони збільшують і зменшують масштаб зображення, якщо кліпнути двічі.

Під час досліджень учені виміряли електроокулографічні сигнали, які створюються при русі очей, – погляд вгору, вниз, вліво, вправо, кліпання, подвійне кліпання – і створили прототип м’якої біоміметичної лінзи, яка може безпосередньо реагувати на ці рухи, пише maximum.fm

Ця лінза не схожа на звичайну навіть візуально. Вона створена з полімеру та передбачає п’ять електродів, які оточують очі та передають електричні сигнали. При отриманні останніх лінза здатна досягти необхідної деформації та збільшитися на 32%. Таким чином, щоб змінити масштаб, користувачеві необхідно просто двічі кліпнути очима.

Читайте також: Найпотужніший клей втримав у повітрі величезну вантажівку: відео

Учені придумали контактні лінзи, які наближають зображення - фото 344622Поки невідомо, чи з’являться лінзи у продажу і хто візьметься за їх виробництво. Вчені сподіваються, що їх розробка допоможе в майбутньому створити очні протези або спеціальні окуляри.

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.