Разделы:

haker

Новости

Хакери обійшли один із найнадійніших способів біометричного захисту

341

7:45, 3 Январь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Спеціалісти із інформаційної безпеки придумали вишуканий спосіб обійти систему розпізнавання карти вен людини. Вони виготовили фальшиву руку із воску та перевірили ефективність цього методу на сканері відбитків пальців, який застосовують у смартфонах. Про це повідомляє «Популярная механика«.

Читайте також: Хакеры похитили данные почти 400 тысяч пассажиров British Airways

Хакери обійшли один із найнадійніших способів біометричного захисту

Системи безпеки все частіше вдаються до біометричної аутентифікації для того, щоб не допустити в систему хакерів і просто сторонніх людей. В одних випадках це датчики з відбитками пальців, в інших – системи, подібні FaceID, як у iPhone. Існує і ще один, дуже поширений тип розпізнавання, коли сканер перевіряє форму, розмір і положення вен користувача під шкірою його руки.

Однак ця методика довела свою ненадійність. Нещодавно на щорічній хакерській конференції Chaos Communication Congress в Лейпцигу ( Німеччина) фахівці розповіли, що створили фальшиву руку з воску, і датчик прийняв її за справжню.

«Виникає дуже незручне почуття, коли спочатку оцінюєш систему як пристрій з високим рівнем безпеки, а потім береш і зламувати її за допомогою дешевих матеріалів», – зауважив один із авторів експерименту Ян Крісслер.

До речі, саме такий тип аутентифікації за деякими відомостями використовується в будівлі федеральної розвідувальної служби Німеччини – BND.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также