Разделы:

rabota

Суспільство

Хлопця відмовились брати на роботу через ім’я, і ось чому

178

12:30, 15 Апрель 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Пошуки роботи – нелегка справа, адже потрібно відповідати багатьом критеріям. Але юнаку Джеффрі не пощастило лише через власне ім’я, зате тепер він зірка мережі.

Користувач Twitter з ніком Yeff, якого насправді звуть Джеффрі, вирішив влаштуватись на роботу, але все пішло не за планом. Хлопець надіслав анкету в одну з компаній, яка його зацікавила, однак отримав дуже дивну відповідь від відділу кадрів, пише maximum.fm

«Джеффрі, доброго дня. На жаль, політика нашої компанія така, що ми не пропонуємо роботу людям з іменем Джеффрі, оскільки воно не вписується в наші бази даних».

Такий несподіваний поворот змусив хлопця поділитись листом у мережі та навіть надіслати ще один, аби зрозуміти, що ж не так з його іменем. Звісно ж, відповіді він не дочекався, але у Twitter зібрав чимало лайків. Сподіваємось, що це не новий вид дискримінації, а просто надто креативний спосіб відмовляти у роботі.

Читайте також: Ученые назвали кофе, который особенно полезен мужчинам

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.