Разделы:

holostak

Суспільство

Холостяк 2020: Макс і Даша розповіли чому розійшлись

950

12:00, 2 Июнь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

У 10 сезоні шоу «Холостяк» Макс Михайлюк з-поміж 25 учасниць вибрав Дашу Ульянову, вручивши переможниці каблучку. Однак стосунки пари після проєкту не склались, тож герої остаточно попрощались один з одним.

Після завершення романтичного реаліті холостяк Макс Михайлюк зізнався своїй обраниці, що під час проєкту в нього був секс з іншою учасницею. Даша Ульянова не змогла пробачити чоловікові зраду, тому пара розійшлась. При цьому холостяк не приховує, що й зараз має почуття до переможниці, проте дівчина не збирається змінювати своє рішення, пише maximum.fm

Відтак, Макс на прощання подякував своїй обраниці.

Даша, дякую за моменти, які ми розділили разом, і нехай love story без happy end’у, але незабутня, я просто хочу, щоб ти була щаслива, – написав холостяк 10 сезону.

Читайте також: Було у кожного: дві найпоширеніші помилки у стосунках

У відповідь Даша наголосила, що прийняла цю ситуацію та готова жити далі. «Мені шкода, що так вийшло, але цю ситуацію потрібно просто прийняти і жити далі. У цьому ніхто не винен, так сталося, і я б попросила вас не вести власні розслідування що / як / чому. Це вже не має ніякого сенсу, як на мене. Живемо сьогоднішнім днем, ставимо нові цілі й продовжуємо вірити в казку, у якій мені справді пощастило побувати», – підсумувала Даша.


Посмотреть эту публикацию в Instagram

Здесь не будет слёз , соплей и утешений .. поверьте , этого добра было более чем достаточно 😅 мне жаль , что так вышло, но эту ситуацию нужно просто принять и жить дальше . В этом никто не виноват , так случилось и я бы попросила вас не вести собственные расследования что/ как/почему . Это уже не имеет никакого смысла , как по мне . Живем сегодняшним днём , ставим новые цели и продолжаем верить в сказку , в которой мне действительно посчастливилось быть 💫🖤

Публикация от Dasha Ulyanova (@dasha_ulyanovaa)

Loading...

Читайте также