Разделы:

HTC

Суспільство

HTC випустила смартфон для майнерів

94

11:00, 24 Октябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Компанія HTC офіційно анонсувала криптосмартфон Exodus 1. В його основі лежить технологія блокчейну з децентралізованим зберіганням даних.

Раніше ми повідомляли: Французький науковець створив особистий палець для смартфона (ВІДЕО)

У плані характеристик це повноцінний флагман 2018 року, але основний акцент виробник все ж робить на безпеці та можливостях зберігання цифрових грошей безпосередньо на пристрої. Крім того, сам апарат також продається за віртуальну валюту.

В HTC Exodus 1 використовується виділений ARM-процесор TrustZone, службовець для зберігання криптоключа. Отже, зберігати цифрові гроші на такому апараті значно надійніше, ніж на будь-якому іншому смартфоні зі звичайним додатком-гаманцем. Крім того, нативна підтримка блокчейну на апаратному та програмному рівнях знижує навантаження на центральний процесор, що позитивно позначається на автономності.

Філ Чен, глава децентралізованого підрозділу HTC, визнає, що Exodus 1 з його співпроцесором TrustZone не позбавлений вразливостей і злом все ж можливий, але він запевняє, що наразі це найкраще та найбезпечніше рішення на ринку з усіх наявних.

Вкрай цікаво HTC підійшла до питання втрати, поломки або крадіжки смартфону. На цей випадок була розроблена так звана функція соціального відновлення ключів: спеціальний додаток розподіляє всі ключі шифрування між трьома-п’ятьма довіреними особами користувача.

Що стосується характеристик HTC Exodus 1, смартфон отримав 6-дюймовий дисплей з роздільною здатністю QHD +, 8-ядерний процесор Snapdragon 845, 6 ГБ оперативної пам’яті, накопичувач на 128 ГБ, подвійну 16-мегапіксельну основну камеру з підтримкою портретної зйомки, подвійну 8-мегапіксельну фронталки й акумулятор на 3500 мАг. Апарат не показали спереду, але ззаду у нього прозора кришка, під якою видно всю начинку.

HTC Exodus 1 вже доступний для замовлення на офіційному сайті за 0,15 BTC або 4,78 ETH. За нинішнім курсом це близько $ 950. Поставки смартфона заплановані на грудень.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...