Разделы:

afrika

За кордоном

Хто найбільше постраждає через зміну клімату

1663

11:45, 28 Январь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Відповідно до нового звіту британських дослідників, зміни клімату торкнуться країн Африки сильніше, ніж вважалося раніше. До такого висновку прийшли співробітники Британського метеорологічного бюро й Університету Лідса.

«Уперше ми застосували кліматичну модель високої точності. Вона здатна представляти процеси в атмосфері з більшим реалізмом», – розповіла співавтор дослідження Елізабет Кендона з Метеорологічного бюро, пише maximum.fm

Кендона заявила, що рясні опади та раптові повені стануть значно поширенішим явищем в Африці.

Ми виявили, що погодні катаклізми, які зазвичай траплялися раз на 30 років, у майбутньому будуть проходити раз на три-чотири роки. Аномальні опади будуть випадати по всьому континенту. Що стосується екстремальної посухи, то постраждає в основному Центральна та Західна Африка, – повідомила вона.

Читайте також: Стало известно, какой фактор больше всего влияет на тяжесть похмелья

Дослідники підкреслили, що стрімкий приріст населення означає, що в найближчі роки екстремальні погодні явища на континенті зачеплять ще більше людей. При цьому, на думку вчених, у жителів Африки найменше можливостей для боротьби з наслідками глобальних змін клімату в порівнянні з громадянами інших країн.

Loading...

Читайте также