Разделы:

prava

Авто

Хто з водіїв в Україні може їздити без прав і техпаспорта

880

9:00, 5 Октябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

В Україні водійські посвідчення повинні мати при собі не всі учасники дорожнього руху. Деяких за відсутність прав і свідоцтва про реєстрацію транспорту правоохоронці не мають права оштрафувати при зупинці.

Йдеться про власників скутерів, але в список таких «недоторканних» входять не всі. Як повідомляє «Дорожній адвокат», ключовим моментом для обов’язкової наявності зазначених документів є віднесення транспортного засобу до категорії «механічний». Законодавством розмежовано поняття «механічний транспортний засіб» і «транспортний засіб». Різниця між ними полягає в наявності двигуна внутрішнього згоряння, а також потужності електродвигуна, пише maximum.fm

Відзначається, що до категорії А1 відносяться ТЗ, зокрема скутери, з електродвигуном потужністю від 3 до 4 кВт, оскільки вони є механічними транспортними засобами в розумінні законодавства. Право на управління ними передбачає наявність документів.

А якщо скутер має потужність менш як 3 кВт, він не належить до категорії «механічний» і відповідно не передбачає для водія необхідності мати при собі посвідчення водія та реєстраційний документ.

Читайте також: Модний будинок Gucci представив плаття для чоловіків

Loading...

Читайте также