Разделы:

Messi

мессі

Хустку зі сльозами Мессі виставили на продаж

22

14:30, 15 Август 2021

Change

Найбільш цікаві новини

На конференції з приводу свого звільнення з Барселони знаменитий футболіст Ліонель Мессі пустив скупу чоловічу сльозу і витер її. І тепер саме цю паперову хустинку продають.

Невідомий продавець виставив на торги паперову серветку, якою футболіст Ліонель Мессі ніби-то витирав сльози під час прощальної пресконференції в Барселоні.

Зворушливе прощання спортсмена з клубом, якому він віддав два десятки років свого життя, пройшло минулими вихідними. Мессі так розчулився, що не зміг стримати сліз. Тоді його дружина дала йому серветку.

Лот з’явився на аргентинській платформі оголошень Mercado Libre. Хустку продають за мільйон доларів. Судячи з представлених доволі неприємних фото, Ліонель ще і висякався в хустку: соплі на папірці продавець цінує набагато більше, ніж сльози. У підписі до лота він пожартував, що це генетичний матеріал для майбутнього клонування зірки спорту.

Ран

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.