Разделы:

Tesla Model 3

Авто

Ілон Маск розсекретив призначення камери в салоні Tesla Model 3

537

12:00, 13 Апрель 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Керівник Tesla Ілон Маск розповів, для чого ж насправді потрібна камера над дзеркалом заднього виду в салоні Tesla Model 3. При цьому компанія ще не реалізувала функцію, яка б використовувала цю камеру, але в оновленні програмного забезпечення згадувалося, що вона пов’язана з мережею Tesla Network.

Tesla Model 3 з самого початку поставлялася з камерою, яка направлена у салон, але з того часу вона не використовувалася. Ходили чутки, що камера потрібна для того, щоб компанія могла відслідковувати дії водія під час роботи автопілота. Але все виявилося не зовсім так, пише maximum.fm

Глава Tesla відповів: «Правильно», користувачеві, який припустив, що камера призначена для сервісу роботизованого таксі на випадок вандалізму в салоні. Якщо користувач роботаксі Tesla вирішить зіпсувати ваш автомобіль, то все буде записано на відео.

Читайте також: Потужні графіті про коронавірус: добірка фото з усього світу

Пара власників седана змогла зробити знімки того, що бачить камера, і виявилося, що вона забезпечує чіткий, широкий кут огляду сидіння. Таким чином камера зможе оцінити як дії водія, так і дії пасажирів. Також Ілон Маск раніше згадав ще одну можливість використання камери. Вона зможе записувати дії водіїв і пасажирів під час активації функції Caraoke.

Теги:

Loading...

Читайте также