Разделы:

ilon mask

Tesla

Ілон Маск зізнався, що ненавидить керувати компанією Tesla

38

11:00, 16 Июль 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Підприємець Ілон Маск втягнутий у судовий розгляд з акціонерами компанії Tesla. Його звинувачують у тиску на членів ради директорів з метою покупки фірми з виробництва сонячних панелей, що належить його двоюрідним братам. Однак у Маска на цей рахунок є своя думка.

Зокрема, як пише Independent, він зауважив, що не з величезним задоволенням керує Tesla. Ба більше: він хотів би проводити час інакше.

«Я ненавиджу керувати компанією. Я б віддав перевагу витрачати свій час на проєктування та розробку», – заявив Ілон Маск у суді.

Ілон Маск звинувачується в тому, що чинив тиск на членів ради директорів Tesla, щоб придбати компанію з виробництва сонячних панелей SolarCity за $ 2,6 мільярда. Вказується, що ця фірма якраз була на межі банкрутства. Найцікавіше, що належить вона двоюрідним братам Маска. Крім того, на той момент йому належало 22% акцій Tesla і приблизно стільки ж SolarCity.

«Оскільки це була угода з обміну акцій, а я володів майже однаковим відсотком від обох компаній, фінансової вигоди у цьому не було», – сказав Маск.

Він також заперечує будь-який тиск на членів ради директорів, а угоду називає частиною «генерального плану» зі створення доступних автомобілів з екологічно чистими джерелами живлення.

Акціонери вимагають, щоб Ілон Маск, чий статок оцінюється у $ 168 мільярдів, компенсував компанії Tesla $ 2,6 мільярда. У разі успіху це може бути одним з наймасштабніших судових вироків щодо конкретної людини.

Раніше ми писали про те, що в США Tesla на автопилоте попала в смертельную автокатастрофу.

Loading...

Читайте также