Разделы:

instagram

общество

Instagram тестує функцію повідомлень для веб-версії

25

19:30, 13 Февраль 2019

Change

Найбільш цікаві новини

За словами дослідника додатків Джейн Маньчун Вонг, яка опублікувала в Twitter скріншот цієї функції, Instagram тестує надсилання особистих повідомлень для браузера на мобільних пристроях і на настільних ПК, пише maximum.fm

Зараз версія Instagram в браузері – це мінімальна, урізана версія мобільного додатка. Прямого способу завантаження фотографій як і раніше немає, і розробники дуже повільно додають нові функції.

Читайте також: Улютрабюджетний Redmi Note 7 розійшовся тиражем понад мільйон екземплярів

Підтримка повідомлень для браузера була додана тільки у вересні минулого року. Деякі функції, такі як можливість завантажувати історії, обмежені тільки мобільним додатком. В Instagram заявили, що не планують дозволяти користувачам завантажувати фотографії або історії з робочого столу. Особисті повідомлення стануть величезним кроком вперед для браузерної версії соцмережі.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.