Разделы:

komnata

гаджети

Інженер створив кімнату, яка сама заряджає гаджети

25

9:00, 3 Сентябрь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Японський інженер Такуя Сасатані з університету Токіо спроєктував незвичайну кімнату.

Вона оснащена технологією багаторежимного квазістатичного резонансу в порожнині (М-QSCR). У стіни вмонтовані конденсатори, які створюють тривимірне магнітне поле – воно вловлюється гаджетами. Через нього пристроям і передається енергія. Про це повідомив The Daily Telegraph.

Зарядити у приміщенні можна тільки ті прилади, які оснащені функцією бездротової зарядки. При цьому розташувати їх можна у будь-якому місці кімнати й у будь-якому положенні. У тому числі з гаджетами можна ходити – на зарядку це не зробить ніякого впливу.

Учений стверджує, що у кімнаті практично відсутні місця, де не фіксується дія магнітного поля. Ефективність подачі електроенергії у пристрою становить щонайменше 50% всього обсягу приміщення.

Сасатані запевняє, що зарядна кімната повністю безпечна для тих, хто перебуває всередині неї. Магнітні поля, за його словами, не так потужні, щоб вплинути на здоров’я людей. Кімната відповідає вимогам Федеральної комісії зі зв’язку США (FCC) та Інституту інженерів електротехніки та електроніки (IEEE).

Раніше ми писали про те, що Xiaomi выпустила новый гаджет для лечения насморка (ФОТО).

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.