Разделы:

iruna bilyk

За рубежом

Ірина Білик зробила для прихильників сюрприз перед Новим роком

328

20:30, 25 Декабрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Співачка Ірина Білик вирішила зробити для всіх прихильників сюрприз та несподівано презентувала нову пісню. У новорічному треку знаменитість привітала всіх з прийдешніми святами, передає 24tv.ua.

Читайте також Українська співачка, яка перемогла рак, кардинально змінила імідж (ФОТО)

Пов’язане зображення

За словами артистки, «З Новим роком, Україно!» – це не просто чергова композиція, яку прослухають меломани. Ірина Білик зізналась, що може принести казку в кожну домівку.

«Я хочу подарувати Україні нову пісню з Новорічним назвою і побажанням «З Новим роком, Україно!» Цього разу я хочу вкласти навіть в назву пісні зовсім інший меседж», – зізналась вона.

Артистка додала, що 2019 рік повинен стати для українців насправді новим – «без війни, без сліз та політичних чвар». Сама ж композиція Ірини Білик, як переконує співачка, здатна об’єднати Україну.

«Я впевнена, що після того, як цю пісню прослухають усі українці, настане чарівний час і в нашу країну прийде світле, яскраве, веселе і прекрасне життя. Я впевнена, що ця пісня чарівна, і вона принесе успіх кожному з нас і всій Україні», – запевнила Ірина Білик.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.