Разделы:

chipsi

За кордоном

Ірландку посадили за відкриту пачку чипсів у магазині

302

14:45, 29 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Ірландський суд засудив жінку до двох місяців ув’язнення через те, що вона «завдала протизаконної шкоди» пачці чипсів вартістю 1.50 євро.

Раніше ми повідомляли: Шахраї видурили у довірливих українців майже 3 мільйони гривень

25-річна Кетлін Макдонах відкрила упаковку Pringles у супермаркеті Tesco в місті Корк до того, як сплатила за них.

Жінці було заборонено заходити в цей магазин. У суді вона заявила, що відкрила чипси, щоб охорона «була змушена дати їй за них заплатити «. Та для неї це завершилося позбавленням волі на два місяці — за те, що пошкодила продукт і зробила його непридатним до продажу.

Пані Макгонах вже не вперше потрапляє на лаву підсудних. В неї були судимості за крадіжки та завдання шкоди.

Ірландка відкрила упаковку чипсів майже два роки тому, 27 грудня 2016 року, в магазині неподалік від свого помешкання.

У суді поліція заявила, що жінці було заборонено заходити в цей супермаркет. Персонал впізнав її, коли вона взяла упаковку Pringles і рушила до зони самообслуговування. Охоронці підійшли до неї, щоб наказати піти геть з магазину. Тоді вона відкрила бляшанку і розірвала кришку з фольги.

За словами поліцейського, вона заявила: «Я відкрила їх, щоб ви були змушені дати мені заплатити за це». «Цей продукт більше не можливо було продати, втрати були 1.50 євро», — повідомив судді інспектор поліції. Він додав, що хоча жінка хотіла купити чипси, «у неї не було дозволу перебувати в магазині». Захист просив суд про поблажливість, зважаючи на те, що жінка нещодавно вийшла заміж і чекає на дитину, а також визнала свою провину. Однак суддя вирішив присудити їй чотири місяці ув’язнення, два з яких — умовно. На думку судді, через низку попередніх судимостей жінки серйозність цього злочину виросла. Він зазначив, що вона спеціально відкрила продукт, коли її попросили піти. Такі дії суддя назвав нахабними.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...