Разделы:

ostrov

Суспільство

Ірландський острів шукає двох людей, які безкоштовно будуть на ньому жити

71

6:30, 22 Январь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

На острові Грейт-Бласкет довжиною 6,5 км і шириною приблизно 0,7 км немає жодного постійного мешканця. Зате тепер тут з’явилася можливість працевлаштування. Туристична рада попереджає, що вакансія підійде далеко не кожному і точно не тому, хто розраховує на розкішне житло.

Туристична рада острова опублікувала у Twitter вакансію керуючого Island Accommodation and Coffee Shop. Запрошуються пари або двоє друзів, яких забезпечать житлом і харчуванням. Пожити і попрацювати на острові можна з 1 квітня по 1 жовтня 2020 року, пише maximum.fm

Пост туристичної ради у Twitter отримав понад 6000 вподобань, а вакансія привернула людей з найвіддаленіших районів Південної Африки і Аляски.

Люди, яким дістанеться вакансія, будуть відповідати за прийом гостей, управління котеджами та кафе на острові. Детальнішу інформацію про вакансії – робочий час і оплату – можна дізнатися за запитом.

Читайте також: Эти кошки-ниндзя заставят вас улыбнуться (ФОТО)

Ірландський острів шукає двох людей, які безкоштовно будуть на ньому жити - фото 381287

Сам острів, розташований біля узбережжя півострова Дингл на південному заході Ірландії, – найбільш західна точка Європи, яка практично не зіпсована цивілізацією. Там немає ані Wi-Fi, ані електрики, ані гарячої води. Навіть питну воду можна дістати в обмежених кількостях, так що її рекомендують привозити з собою.

Ірландський острів шукає двох людей, які безкоштовно будуть на ньому жити - фото 381286

На острові є невелика вітряна турбіна, яка генерує достатньо електроенергії для зарядки одного пристрою, так що ви не будете повністю відрізані від цивілізації. А в загальному все направлено на повернення в лоно природи: багаття, свічки, печі, незаймані флора і фауна.

Ірландський острів шукає двох людей, які безкоштовно будуть на ньому жити - фото 381289
Ірландський острів шукає двох людей, які безкоштовно будуть на ньому жити - фото 381288

Острів призначений для дуже невеликої кількості туристів. Тут є п’ять котеджів з самообслуговуванням, які можна забронювати через сайт туристичної ради.

Головні пам’ятки Грейт-Бласкет – це флора і фауна острова, багатий підводний світ, птиці, а також мальовничі ландшафти.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.