Разделы:

antiseptik

Здоров`я

Іспанці попередили курців про небезпеку антисептиків

46

13:00, 4 Июнь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Антисептики стали звичайною річчю під час пандемії коронавірусу, однак курцям варто бути з ними дуже обачними. Чому – пояснили іспанські експерти.

Іспанське агентство з лікарських засобів і продуктів медичного призначення (AEMPS) при мінздоров’я повідомили всіх, хто курить, про те, що варто обережно ставитись до використання антисептиків. Хоч гігієна рук є дуже важливою під час поширення коронавірусу, але необачне ставлення до антисептичних гелів може також нашкодити, пише maximum.fm

Річ у тому, що антисептики складаються з різної кількості спирту, про який точно можна дізнатись лише на етикетках від виробників. Якщо ж неправильно ними користуватись, то можуть виникнути опіки.

«Тримайте гелі якомога далі від джерел вогню і поверхонь, які нагріваються, а також прямих сонячних променів. Не куріть одразу після використання гелів», – наголошують фахівці.

До того ж, потрібно уникати можливості того, що антисептик потрапить в очі. Якщо ж таке трапилось, то варто їх одразу промити чистою водою та звернутись до свого лікаря.

Читайте також: 6 продуктів, які лише здаються корисними

Теги:

Loading...

Читайте также