Разделы:

doma v italii

За кордоном

Італійська мафія безкоштовно роздає їжу тим, у кого закінчилися гроші

311

12:30, 12 Апрель 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Карантин об’єднує людей по всьому світу, нагадуючи, що перед бідою кожен рівний. Так, італійська мафія забезпечує продовольством малозабезпечені сім’ї, у яких закінчилися гроші через вимушену тривалу самоізоляцію та безробіття. Утім, влада попереджає, що так злочинці вербують людей.

За останні тижні в мережі з’явилися відео, на яких представники кримінальних об’єднань доставляють їжу та предмети першої необхідності нужденним. Наразі мафія допомагає сім’ям у найбідніших регіонах на півдні Італії: Кампанії, Калабрії, Сицилії і Апулії, пише maximum.fm

Утім, місцева влада попереджає, що таким чином представники мафії агітують італійців приєднатися до кримінальних угрупувань.

Магазини, кафе, ресторани та паби закриті вже понад місяць, – розповів The Guardian Нікола Граттер, слідчий у справах проти мафії і глава прокуратури в місті Катандзаро. – Мільйони людей працюють у «сірій економіці», а це означає, що вони не отримували жодного прибутку вже понад місяць і не знають, коли зможуть повернутися на роботу.

Читайте також: В Украину идут сильные заморозки: когда ждать ухудшения погоды

Граттер сказав, що наразі уряд видає купони на покупку їжі, щоб підтримати людей, які залишилися без грошей.

«Якщо держава не втрутиться найближчим часом і не допоможе цим сім’ям, мафія надасть свої послуги, взявши під контроль життя людей», – попередив прокурор.

Про те, що мафія може скористатися людьми в біді, вже говорила міністр внутрішніх справ Лучіана Ламорджезе: «Наростаюча бідність зіграє на руку мафії, яка вербуватиме людей у свої організації».

Поліція посилила контроль у бідних районах Неаполя, де представники організації «Каморра» почали активно постачати пасту, борошно, крупи й інші продукти. Зараз влада розслідує ці випадки і підсилює контроль на півдні країни.

Loading...

Читайте также