Разделы:

ukrzaliznycja

В регіоні

Кабмін присвоїв «Укрзалізниці» статус приватного акціонерного товариства

47

17:15, 31 Октябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Кабінет Міністрів України 31 жовтня ухвалив рішення, згідно з яким «Укрзалізниця» стала приватним акціонерним товариством (ПАТ) замість публічного акціонерного товариства (ПАТ). Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

ukrzaliznycja

ukrzaliznycja

Читайте також «Укрзалізниця» анонсує нові білі вагони та регулювання температури у купе (ФОТО)

За цими даними, зміна викликана необхідністю привести статут компанії у відповідність до законодавства. Крім того, уряд перейменував компанію в акціонерне товариство «Українська залізниця» та виклав статут компанії в новій редакції.

«Тип акціонерного товариства як «приватна»жодним чином не змінює форму державної власності «Укрзалізниці»- зараз немає правових підстав для приватизації компанії», — сказано в повідомленні. В.о. голови правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов зазначив, що 100% акцій компанії як і раніше належать державі і «заборонені для відчуження». «Була ситуація, коли формально акціонерне товариство мало ознаки приватного, а значилося в державному реєстрі як публічне. Тепер цю невідповідність усунуто», — зазначив Кравцов.

Він підкреслив, що зі зміною типу акціонерного товариства «Укрзалізниця» зможе користуватися «більш спрощеним підходом до регулювання, яке відповідає дійсному типу акціонерного товариства».

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...