Разделы:

olga gordacheva

Личности

Камінська, KAZKA, Сумська та інші знялися в яскравому кліпі Ольги Горбачової

287

16:00, 30 Декабрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Ольга Горбачова випустила новий кліп на композицію «Краща в світі». Таким чином співачка продовжує розвивати свою артистичну нішу на стику менторства і музики. У новому відео Ольга показує тему жіночих тренінгів. Про це повідомляє Сегодня.

Читайте також: Американський співак зняв кліп у Києві (ВІДЕО)

Підтримати цей рух погодилися актриси і співачки: народні артистки України Ольга Сумська і Тамара Яценко, актриса Ніна Набока, співачки Слава і Вікторія з «НеАнгели», Саша «KAZKA», телеведуча Вікторія Маре, радіоведуча Анна Свиридова, блогер Анна Алхім і артистка Айна Вільберг.

«Кожна з нас – найкраща в світі! Але ми себе мало знаємо, погано розуміємо і не зовсім цінуємо. У пошуках щастя і гармонії ми починаємо спиратися на чужий досвід. Ми шукаємо, на яку особистість, книгу або фільм орієнтуватися в життєвому виборі. Проте це ж наше унікальне життя, і все в нас є для щастя спочатку!», – пояснює Горбачова своє джерело натхнення.

Саме про це Ольга написала пісню «Краща в світі». Разом з режисером Натою Пятигіною вони розгорнули в кліпі доведену до абсурду історію, коли жінки беруть на віру поради будь-яких фахівців, хоча кращі в світі для себе порадники – вони ж самі.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.