Разделы:

jivotnie

Суспільство

Канадець створює з паперу дуже реалістичні скульптури (ФОТО)

122

14:45, 2 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Цей митець немов чаклує за допомогою паперу.

Раніше ми повідомляли: Литва з висоти пташиного польоту: захопливі фото

Основну нішу в творчій діяльності Кельвіна Ніколлса займає створення неймовірно реалістичних скульптур тварин з паперу. Його паперовий зоопарк складається з величезного розмаїття диких звірів, серед яких ведмеді, леви, панди, сови, зебри, рисі тощо.

Манера виконання фігур з паперу справді унікальна – за допомогою металевих і дерев’яних інструментів скульптор створює об’ємні і глибокі зображення, акуратно обробляючи всі деталі для максимального ефекту. Процес виготовлення паперової скульптури починається зі створення начерків тварини в природному середовищі існування, потім з картону вирізається силует або окремі частини тіла майбутньої фігурки, які будуть надавати творінню необхідної міцності.

jivotnie

jivotnie

Після, використовуючи скальпель, майстер робить зі звичайного паперу для принтера дрібні деталі і прикріплює їх до жорсткої основи, надаючи необхідні форму і текстуру. З точністю ювеліра він розташовує в своєму розпорядженні кожне пір’ячко і шерстинку. У його роботах важлива кожна деталь: умілець уважно стежить за тим, як у волосяному покриві його паперових вихованців розподіляються світло і темрява.

jivotnie

jivotnie

jivotnie

jivotnie

jivotnie

jivotnie

jivotnie

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...