Разделы:

pivo

Курйози

Катаклізми можуть залишити людство без пива

591

13:30, 16 Октябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Люди ризикують залишитися без одного з найпопулярніших напоїв на Землі – пива, якщо продовжиться зростання температур на планеті.

Раніше ми повідомляли: Сніг, буревії, смерчі: природні катаклізми накрили світ (ВІДЕО)

Через екстремальну спеку різко буде знижена врожайність ячменю в помірних широтах. Це вплине на доступність і ціну пива по всій планеті.

«Звичайно, у глобального потепління є безліч більш серйозних наслідків, і підвищення ціни на пиво буде дрібницею в порівнянні з ними. З іншого боку, пиво п’ють скрізь, нам стає все спекотніше, і зникнення можливості освіжити себе в жаркий день б’є по самолюбству особливо боляче», – заявив Стівен Дейвіс з університету Каліфорнії в Ірвіні.

Кліматологи і біологи досить давно вважають, що глобальне потепління і пов’язане з ним зростання концентрації вуглекислоти в атмосфері в цілому благотворно вплине на рослини. Зокрема, ефективність фотосинтезу підвищиться, що дозволить їм запасати більше поживних речовин і швидше рости.

Повідомляється, що загальна врожайність ячменю впаде на 17% в тому випадку, якщо температури будуть рости дуже швидко, причому найсильніше будуть порушені два райони – центральні регіони Європи і південь Канади.

Велика частина ячменю, як відзначають вчені, використовується сьогодні для відгодівлі худоби. Його недолік, на думку кліматологів, буде заповнений тим, що частина «пивних» посадок ячменю буде перепрофільована на більш важливе і вигідне виробництво м’яса.

В результаті цього поставки ячменю на пивні заводи Ірландії, Бельгії, Чехії та Німеччини, які імпортують цей злак, зменшаться на 27-38%. Це спровокує своєрідний дефіцит пива і помітно підвищаться ціни на нього.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...