Разделы:

kofe

Здоров`я

Кава по-різному впливає на чоловічий та жіночий рганізм

22

9:00, 8 Август 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Протягом чотирьох років учені перевіряли когнітивні здібності 7 тисяч жінок. Вони прийшли до висновку, що інтелект жінок, які випивали не менше трьох горнят кави на день, був вищим, ніж у тих, хто обходився одним. Ефект посилювався з віком, у 65-річних, які пили багато кави, ризик погіршення розумової діяльності був нижчим на 30%, а у тих, кому за 80 років, на цілих 70%, пише livescience.

А от психологи Бристольського університету у Великобританії прийшли до висновку, що чашка кави в стресовій ситуації робить жінку більш енергійною і надає їй додаткові сили, в той час, як у чоловіків, навпаки, з’являється проблема з концентрацією уваги. Також науковці стверджують, що підвищене споживання кофеїну може захистити дам від депресії.

На чоловіків кава діє набагато цікавіше, вона підсилює чоловічу гідність. Цей факт пояснюється доволі просто, ефект досягається через поліпшення кровообігу в судинах і розслаблення гладкої мускулатури. Прилив крові діє подібно до того, як працює препарат «Віагра».

Раніше ми писали про те, що медики пояснили, як кава впливає на потенцію.

Loading...

Читайте также