Разделы:

kaily minoug

За рубежом

Кайлі Міноуг відверто розповіла про новий роман

243

9:00, 14 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Австралійська співачка Кайлі Міноуг, яка у вересні відсвяткувала 50-річчя, сміливо хизується новими стосунками. Її обранцем став креативний директор журналу CG Пол Соломонсі.

Нове інтерв’ю з артисткою з’явилось у виданні Stellar, передає The Daily Mail. У спілкуванні з журналістами Кайлі Міноуг зізналась, що не сподівалась ще раз закохатись після болючого розриву з екс-нареченим Джошуа Сассо. Однак наразі артистка відчуває себе щасливою, що більше не приховує від ЗМІ та громадськості.

Читайте також В Голлівуді прокоментували смерть Стена Лі

Кайлі Міноуг

«Було чудово зустріти його на своєму шляху. Мати успіх в житті – це приголомшливо. Але ще краще мати поруч з собою людину, яка може його розділити», – зізналась Кайлі Міноуг.

Спершу співачка приховувала новий роман, боячись нашкодити стосункам. Однак згодом Кайлі Міноуг все ж вирішила поділитись своїм щастям з прихильниками. На свій день народження зірка опублікувала перше спільне фото з Полом Соломонсі, що й підтвердило чутки про їх роман. Водночас Кайлі заявила: особисте життя надалі вона залишатиме за кадром.

«Коли для вас щось має велике значення, ви ставитеся до цього з особливою обережністю. Зараз ми пізнаємо один одного, відкриваємося з нових сторін. Але я не хотіла б говорити про це занадто багато. Він просто чудовий, і нам добре разом», – зізналась Кайлі Міноуг.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...