Разделы:

KAZKA

Личности

KAZKA: На Євробаченні ми поставили перед собою надзавдання

467

10:00, 18 Январь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Участь у пісенному конкурсі Євробаченні надає можливість на весь світ заявити про Україну, і такий крок можна вважати цілком закономірним для учасників молодого гурту KAZKA, оскільки завдяки цьому музиканти стануть ближче до досягнення загальної великої мети. Як інформує replyua.net з посиланням на OBOZREVATEL, сьогодні, 17 січня, автори хіта «Плакала», котрий вже встиг стати хітом, дали інтерв’ю журналістам телеканалу СТБ та розповіли, чому вони вирішили вчергове взяти участь у Нацвідборі, та які у них відчуття нині, коли до початку відбіркового туру залишилося три тижні.

Читайте также: KAZKA установила еще один рекорд с хитом «Плакала»

KAZKA: На Євробаченні ми поставили перед собою надзавдання

Говорячи про мету участі у Євробаченні, учасники KAZKA заявили, що у них є одне надзавдання: презентація української культури світові. «Нехай це звучить голосно, але хіба не такими повинні бути цілі? Євробачення — це можливість на увесь голос заявити про Україну! Тому і цілком закономірний крок, який зробить нас трохи ближчими до реалізації нашої мети», — зауважили артисти.

Також вони зазначили, що відчувають певне хвилювання, відповідальність та мандраж. Водночас, продовжили виконавці, все це не можна порівняти з тими впевненістю, бажанням і завзяттям, які нас ведуть вперед! Наразі команда KAZKA переповнена справжнім бойовим духом та бажанням показати свій кращий результат.

Подписывайтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также