Разделы:

suputnik zviazku

За рубежом

Китай вивів на орбіту експериментальний супутник зв’язку

103

15:30, 25 Декабрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

У Китаї відбувся успішний запуск експериментального супутника зв’язку в рамках нового проекту Хуньюнь. Про це повідомляє Синьхуа в суботу, 22 грудня, передає korrespondent.net.

Читайте також Річард Бренсон здійснив політ у космос: вражаючі кадри

Результат пошуку зображень за запитом "експериментальний супутник зв'язку"

«О 7:51 за місцевим часом (1:51 за Києвом) з космодрому Цзюцюань в Північно-Західному Китаї відбувся успішний запуск ракети-носія Чанчжен-2, який вивів на задану орбіту експериментальний супутник зв’язку в рамках проекту Хуньюнь», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що цей космічний апарат стане першим в створюваній Китаєм низькоорбітальній супутниковій системі широкосмугової телекомунікації.

Розробник космічного апарату — Китайська корпорація аерокосмічної науки і техніки (CASC) — планує запустити до кінця 2022 року 60 апаратів Хуньюнь, а потім до них буде додано ще 200 менших за розміром апаратів для формування системи з глобальним покриттям.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.