Разделы:

vrach

Здоров`я

Китайський лікар розповів, як відрізнити коронавірус від застуди

683

9:00, 28 Февраль 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Розпізнати у себе ознаки небезпечного захворювання, яке продовжує поширюватися в Китаї, особливо важливо для своєчасного призначення ефективного лікування, щоб не продовжувати заражати інших.

Китайський портал Sohu поспілкувався з кваліфікованими лікарями, які розповіли, як відрізнити звичайну застуду від небезпечних грипу та коронавірусу, пише maximum.fm

Фахівці звертають увагу на те, що звичайна застуда дуже частина супроводжується закладеністю носа, чханням, слизовими виділеннями, підвищена температура при цьому рідко коли тримається більше 1-3 днів.

Грип відрізняється тим, що висока температура спостерігається у хворого більше трьох-п’яти днів, в більшості випадків вона супроводжується занепадом сил, апатією, м’язовими болями.

Читайте також: Новая жестокая игра распространяется в соцсетях (ВИДЕО)

А у нового коронавірусу, який бушує в Китаї, до перерахованих вище симптомів ще й додається відчутне ускладнення дихання, кашель, блювота і діарея.

Крім цього, для правильного діагностування коронавірусу, велику роль грає своєчасне дослідження історії його розвитку, тому пацієнтам треба детально і щиро розповісти про своє здоров’я останнім часом, а також про перенесені раніше захворювання.

Теги:

Loading...

Читайте также