Разделы:

Курйози

13:30, 16 Сентябрь 2018

412

Киянка спеціально вдома розводить тарганів аби нагодувати екзотичних улюбленців (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Аби прогодувати своїх домашніх улюбленців, героїня нашого наступного сюжету почала розводити тарганів. Адже вдома вона тримає змій, пітонів,геконів. І це далеко не повний перелік.

У природі до цього плазуна краще взагалі не підходити. Хоча він і не отруйний. Якщо змію налякати чи розізлити, вона роздуватиме шию наче кобра і може боляче вкусити. Але киянка — Марія Найда такої реакції не боїться. Каже, що зі своїм домашнім улюбленцем вони найкращі друзі. Але більше за дружбу полоз цінує свободу, тому вже неодноразово намагався втекти. Полоз — лише один із багатьох екзотичних мешканців Маріїної квартири. Дівчина каже — захоплюється рептиліями з дитинства. Тож зараз її оселя швидше нагадує міні-зоопарк.

Це тваринка, що називається еубліфар. Або леопардовий гекон. Його вважають однією з найбільш дивних тварин. Адже варто вам налякати цього бідолаху і він одразу починає шкодити, щоправда не противнику, а самому собі. Може навіть — відкусити хвіст.

Доглядати за екзотичними тваринами не просто — зізнається Марія. У тераріумах треба регулярно прибирати, а годувати потрібно кожного- по-своєму. Усе це може тривати кілька годин на день. У кожної тварини свій характер. Хтось може прокинутися о 4 ранку і рознести тераріум, а хтось заховати в дуплі ключі від квартири. Але Марію не лякають жодні незручності. Дівчина продовжує поповнювати свій міні-зоопарк. Найближчим часом має намір придбати капського варана — це одна з найбільших у світі ящірок.

Раніше ми повідомляли Ученые рассказали, какие животные могут быть носителями самых опасных вирусов

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...