Разделы:

smog

В регіоні

Київ очолив рейтинг міст світу з найбруднішим повітрям

1807

19:00, 12 Апрель 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Столиця України 10 квітня виявилася містом з найвищим рівнем забруднення – 159 одиниць. Так, згідно з рейтингом компанії IQ Air Київ очолив рейтинг міст з найбільшим забрудненням атмосфери у світі.

На сайті компанії IQ Air, яка займається приладами для вимірювання забруднення атмосфери і рішеннями з цього питання, ведеться постійний моніторинг якості повітря. Якщо подивитися на рейтинг забруднених міст світу, то за станом на ранок 10 квітня Київ виявився містом з найвищим рівнем забруднення – 159 одиниць. Найближчі «суперники» української столиці – Ханой (В’єтнам) і Джакарта (Індонезія), пише maximum.fm

Київ очолив рейтинг міст світу з найбруднішим повітрям - фото 397546

Проте, станом на сьогодні, 12 квітня, у рейтинг міст за якістю повітря і забруднення атмосфери Київ розташований на 62 позначці зі значенням у 47 одиниць.

Читайте також: Зворушливий знімок пожежних з Чорнобиля вразив мережу

Відзначимо, що така ситуація Києва пов’язана не стільки з забрудненням від промисловості і транспорту, як від диму, який огорнув місто в останні дні через численні пожежі у Київській області. Наймасштабнішою пожежею є загоряння в Чорнобильській зоні відчуження.

Loading...

Читайте также