Разделы:

kievskuy funikyler

В регіоні

Київський фунікулер зазнає масштабної реконструкції (ФОТО)

380

7:45, 30 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Влада Києва планує масштабну реконструкцію київського фунікулера і заміну старих вагонів підйомника на сучасні, з прозорим дахом і кондиціонерами.

Роботи мають розпочатися у 2019 році, їх вартість складе 140 мільйонів гривень. Зокрема, заплановано ремонт верхньої і нижньої станцій, рейок, зміцнення схилів, установка пандусів для маломобільних груп населення. На час ремонту фунікулер закриють, і працювати він не буде, повідомляє «Сегодня».

Читайте також На Київщині відкрили завод із виготовлення замороженого хліба (ВІДЕО)

У КМДА планують оголосити тендер на придбання нових вагонів. Утім, мер Києва Віталій Кличко не виключив, що поставити нові вагони може австрійська компанія Doppelmayr Garaventa. На сайті компанії вказано, що їх фунікулери працюють оптимально за будь-яких погодних умов, вимагають помірних витрат на утримання, а також мають термін служби до 40 років.

Вагони або зв’язки з одного або двох вагонів можуть бути з «водієм» або автоматичними і конструюються відповідно до потреб і перевагами замовника. Фунікулер з місткістю до декількох сотень людей може розвивати швидкість руху до 14 метрів в секунду. Вартість нових вагонів наразі невідома.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...