Разделы:

orehi

Здоров`я

Коли горіхи можуть нашкодити вашому здоров’ю

860

20:00, 31 Октябрь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Корисні властивості горіхів розкриваються повною мірою, коли вони складають малу дозу раціону. Велика кількість цього суперфуду здатна викликати алергію, важкість у животі або навіть отруєння. Горіхи – це лише корисне і смачне доповнення, не допускайте, щоб вони складали основу раціону, пише glavcom.

Деякі люди уникають горіхів через страх зайвої ваги. Дійсно, горіхи – висококалорійний продукт. Причина цього – наявність жирів у вигляді корисних поліненасичених кислот.

Не варто забувати, що горіхи – це суцільні алергени. Людям з підвищеною схильністю до алергії з такими продуктами краще бути обережними. Негативна реакція не буде однаковою для різних видів, тому ви можете експериментувати і шукати ті горіхи, які вам принесуть тільки користь.

Волоський горіх, хоч і корисний для мозку, у великих порціях починає чинити негативний вплив на цей орган. Фундук погано впливає на судини, а мигдаль на нирки.

Раніше ми писали про те, що розвінчано популярні міфи про користь волоських горіхів.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.