Разделы:

radar

Суспільство

Коли на дорогах України запрацює відеофіксація порушень ПДР

448

7:15, 22 Март 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповів, коли в Україні запустять систему автоматичної відеофіксації порушень правил дорожнього руху. При цьому він анонсував введення «жахливих штрафів», пише maximum.fm

За словами Арсена Авакова, запрацює відеофіксація порушень ПДР в повному обсязі до кінця 2019 року. Спочатку на дорогах України з’явиться 30 камер, а потім їхня кількість зросте до тисячі.

«Майже все готове. Нам не вистачає маленьких деталей, однієї постанови Кабміну і однієї поправки в парламенті. Думаю, ще в цьому році ми підключимо камери по всій країні. Але штрафи з цих камер будуть жахливі. І не впевнений, що суспільство готове до такого нововведення», – зазначив Аваков.

Читайте також: СБУ разоблачила крупнейшую за всю историю Украины нарколабораторию (ВИДЕО)

Нагадаємо, що закон про фото- та відеофіксацію порушень на дорозі президент підписав ще в серпні 2015 року. Згідно з ним, в Україні «запроваджується автоматична фотозйомка та відеофіксація адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, яка має покращити рівень безпеки дорожнього руху і знизити рівень дорожньо-транспортного травматизму зі смертельними та іншими тяжкими наслідками».

Loading...

Читайте также