Разделы:

Coca-Cola

Coca-Cola

Компанія Coca-Cola змінить смак і упаковку напою Zero Sugar (ФОТО)

11

8:30, 17 Июль 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Тара нової Coca-Cola Zero Sugar буде мати інший вигляд – вона стане повністю червоною, а не червоно-чорною. А щодо смаку, його постараються зробити максимально схожим на класичну колу.

Компанія сподівається, що оновлена ​​версія Zero Sugar приверне більше споживачів, пише CNN.

Генеральний директор Coca-Сola Джеймс Квінсі вважає, що напій хоч і є успішною лінійкою, але приносить недостатньо великий відсоток прибутку. На його думку, вдосконалений рецепт допоможе виправити ситуацію.

Нова версія напою надійде в продаж в США в липні, а у вересні – в Канаді. Coca-Сola вже оновила продукт на деяких міжнародних ринку, чим обурила деяких споживачів.

Coca-Cola

Компанія не уточнила, як саме змінила рецептуру в США, але зазначила, що нова Coca-Cola Zero буде «більш освіжаючою і смачною». Шанувальники напою, можливо, зможуть помітити різницю, але, на думку журналіста CNN, смак нової версії не дуже відрізняється від старої – він трохи солодший і насиченіший.

Coca-Cola вперше запустила Coke Zero у 2005 році. У 2017 році вона змінила рецепт продукту і перейменувала його в Coca-Cola Zero Sugar. Тоді деякі споживачі теж критикували компанію за таке рішення.

Раніше ми писали про те, що у Coca-Cola з’явиться напій з новим смаком.

Loading...

Читайте также